specjalista psychiatra

Rejestracja telefoniczna
33 444 88 60

lek. Kamila Benio

Cennik

Pierwsza wizyta : 170 złotych   

Pierwsza wizyta trwa zwykle ok. 40 minut – tyle czasu potrzebuję na dokładne badanie psychiatryczne, postawienie rozpoznania wstępnego i zapoznanie pacjenta z planem terapii.

Bardzo proszę o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia, wyników badań laboratoryjnych i obrazowych, jeśli je Państwo posiadacie oraz listy leków przyjmowanych z powodu chorób somatycznych.


Kolejne wizyty : 130 złotych

Kolejne wizyty trwają ok. 15-20 minut. W pierwszym okresie leczenia wyznaczane są co miesiąc; po uzyskaniu stabilnej poprawy stanu psychicznego wystarczają spotkania co trzy miesiące.

Należy pamiętać, że leczenie psychiatryczne zwykle trwa co najmniej 6 miesięcy, a w wielu przypadkach jest dłuższe.


Wystawienie zaświadczenia o leczeniu poza wizytą : 60 złotych


Wystawienie recepty poza wizytą: 60 złotych 

Pod warunkiem, że ostatnia wizyta była najdalej 3 miesiące temu


Wizyta domowa : 250 złotych

Wizyta domowa zarezerwowana jest dla pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą dojechać do gabinetu. Podana cena dotyczy wizyt na terenie Oświęcimia. W innych przypadkach doliczany jest koszt dojazdu. 


WAŻNE: Nie jeżdżę na wizyty do osób agresywnych lub pod wpływem alkoholu.


WAŻNE INFORMACJE: Zaświadczenia lekarskie o niezdolności do pracy wystawiam wyłącznie po osobistym badaniu pacjenta i tylko wtedy, gdy uznam, że stan pacjenta uzasadnia wystawienie takiego zaświadczenia.

Zaświadczenia o leczeniu wystawiam tylko w odniesieniu do przebytego lub obecnego leczenia.

O mnie

Nazywam się Kamila Benio. Jestem lekarzem, specjalizuję się w dziedzinie psychiatrii. Wierzę, że wszechstronność oraz indywidualne podejście wynikające z szacunku należnego każdemu człowiekowi sprawia, że jestem dobrym lekarzem i dobrym psychiatrą.

 czytaj dalej 

Tu mnie znajdziesz